Fotografija ir aš: Fotografijoje esu nuo 2012 metų. Tačiau tai nebuvo pati pati pradžia. Iki to laiko domėjausi, bandžiau suprasti, kas ir kaip, tačiau rimtai pradėjau užsiimti fotografija, kai pradėjau ją studijuoti kolegijoje.

Darbai ir veikla: 2016 metais laimėjau „Asociacijos LATGA“ organizuojamą konkursą „Jaunojo menininko stipendija“ fotografijos srityje. 2017 ir 2018 metų konkursų „Lietuvos spaudos fotografija“ nominantas. O 2018 metais konkurse „Lietuvos spaudos fotografija 2018“ tapau kategorijos „Kultūra ir pramogos“ nugalėtoju.

Didžiausia aistra: Spaudos fotografo ar fotožurnalisto darbas reikalauja greito reagavimo, kai turi ne tik atsidurti laiku ir vietoje, bet ir padaryti fotografijas, kurios pasakotų istoriją, o taip pat kuo greičiau pasiektų skaitytojus. Man patinka tas lėkimas, skubėjimas, galvojimas, kaip padaryti tai, kas atrodo neįmanoma.

Apie fotografiją: „Jei tavo nuotraukos nepakankamai geros, vadinasi, nesi pakankamai arti“ – sakė žymus karo fotografas Robertas Capa. Ir tas artumas nėra vien fizinis. Jei žmonės tavęs neprisileidžia ir neatsiskleidžia, arba pats nesupranti, kur papuolei ir ką fotografuoji, niekada nepadarysi gerų fotografijų.“