Fotografija ir aš: Vaizde visada ieškojau grožio ir estetikos. O dar labiau norėjau patirti emociją – džiaugzmą ir liūdesį. Tūkstančius kartų spaudžiau fotoaparato mygtuką ir tiek pat kartų nusivildavau neradęs atspaustoje fotografijoje taip trokštamų dalykų. Kokių? Atsakymo ieškau iki šiol. Pasikeitė įrankiai, pasikeičiau ir aš. Bet troškimas išliko tas pats. Išjausti, patirti, iššaukti, užfiksuoti, mėgautis, dalintis, kurti ir vėl išlaukti to momento.

Darbai ir veikla: Per 20 metų fotografijoje išbandžiau tikriausiai visas fotografijos sferas. Bet labiausiai mėgstu fotografuoti žmogų. 15 metų žurnale „Žmonės“, kelionės, Dakaro ralio fotografavimas, reklaminių fotosesijų įgyvendinimas davė man daug patirties ir gebėjimą kalbėti vaizdais. Esu laimėjęs keletą fotografijos konkursų su savo portretais, o nuo 2000-ųjų mano fotografijos puikuojasi žurnaluose, reklaminiuose stenduose, bei internetinėje erdvėje.

Didžiausia aistra: Stengiuosi žmogų fotografuoti veiksme. Trokštu pamatyti tikrąsias jo emocijas ir jas fiksuoti. Nuo automobilių sporto iki beprotiškų eksperimentų netikėtose erdvėse – noriu nustebti ir stebinti kitus. Kartais visiškoje ramybėje fiksuoju minčių lavinas ir emocijų protuberantus.

Apie fotografiją: „Tūkstančius kartų spaudžiau fotoaparato mygtuką ir tiek pat kartų nusivildavau neradęs atspaustoje fotografijoje taip trokštamų dalykų“